SOLİ POMPEIPOLİS ANTİK LİMANI`NA DENİZ DİBİNDEN KEŞİF

Selçuk Üniversitesi Sualtı Arkeolojisi Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Öniz ve ekibi Soli Pompeiopolis önünde bulunan antik limanın ortaya çıkarılması amacıyla sualtı çalışması gerçekleştirdi.

GELECEĞİN DENİZCİLERİ URLA’DA YETİŞECEK

TED İzmir Koleji Kurucu Temsilcisi Bahar Bircan Avcılar ve TED İzmir Koleji Genel Koordinatörü Mine Mavioğlu, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk’ü ziyaret etti.

BİR BELGESEL BİR BALIĞIN SOYUNU KURTARABİLİR Mİ?

İstanbul’un sembolü lüfer de belgesele konu olan balıklar arasına girdi. Yönetmenliğini Mert Gökalp’in üstlendiği, ilk gösterimi !f İstanbul Bağımsız Film Festivali’nde yapılan Lüfer Belgeseli, nesli tükenme tehdidiyle karşı karşıya olan Lüfer balığına dikkat çekiyor.

AKYARLAR DA TEMİZLENDİ

Bodrum Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında ele aldığı “Denize en çok MAVİ yakışır” Deniz Dibi Temizlik Kampanyası Akyarlar sahilinde devam etti.

5’İNCİ BIOR ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Bodrum Belediyesi’nin destekleri ve Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Yelken Şubesi’nin ev sahipliğinde, 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen 5. Bodrum International Optimist Regatta (BIOR), ödül töreni ile son buldu.