AVRUPA’NIN YEPYENİ YÜZÜNÜ GÖRMEYE HAZIR MISINIZ?

08.08.2017 11:55 AVRUPA’NIN YEPYENİ YÜZÜNÜ GÖRMEYE HAZIR MISINIZ? Kültürel ve tarihi bağımız olan Doğu Avrupa’da Tuna Nehri ve Balkan turu yapmaya ne dersiniz?

Sakin ve huzurlu bir tatil yaşamak isteyen seyahat severler son yıllarda tercihlerini nehir turlarından yana kullanıyor. Her yaştan ve kesimden tatilcilere hitap eden nehir turları yeni ve farklı yerler keşfetmeyi seven ve gezmekten keyif alan kişiler için vazgeçilmez bir tatil seçeneği. Tek seferde birden fazla ülkeyi görme imkanı tanıyan Tuna Nehri gezisi kartpostallık görüntüler sunuyor. Avrupa kıtasının en uzun uluslararası nehri olan Tuna Nehri’nde misafirler, hem tarihi hem de doğal güzellikleri Cruise Brands ayrıcalığı ile yaşayacak. Özellikle misafirler, Osmanlı İmparatorluğu zamanında yapılmış kaleler, anıtlar ve binaları inceleyebilecek ve Doğu Avrupa kültürünü daha yakından tanıyabilecek.

69 kabini ile 128 misafir ağırlayabilen butik Carmen nehir gemisi ile Budapeşte’den başlayan yolculuk Bükreş’te sona erecek. 9 gün boyunca ziyaret edilecek 4 ülke 7 farklı şehir, ziyaretçilerine tarihin izinde bazen hüznü bazen de mutluluğu ve baharı çağrıştıracak. Konforlu Carmen nehir gemisinde misafirler her damak tadına uygun yemek seçenekleri bulurken gemi içi aktiviteleriyle de eğlenceye doyacaklar. Cruise Brands, ziyaret edilen şehirlerin en güzel noktalarında gerçekleştirilen kara turları ile de sizlere unutamayacağınız bir tatil vadediyor.


Etiketler: seyahat - gezi - Tuna Nehri - Avrupa - Budapeşte - Carmen - Doğu Avrupa - haber - kültür - sanat

Diğer DENİZ TİCARETİ VE TURİZM haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 124

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.