YAZIN SON ANLARINI KEYİFLE YAŞAMAK İSTEYENLER FLY - INN BEACH’TE BULUŞUYOR!

11.09.2017 11:13 YAZIN SON ANLARINI  KEYİFLE YAŞAMAK İSTEYENLER FLY - INN BEACH’TE BULUŞUYOR! Her sezon gibi bu sene de kendini yenileyerek misafirlerini Dirty Hands, Village, Crossfit Alsancak, MOC gibi sürprizlerle karşılayan Fly – Inn Beach, yaz mevsiminin en keyifli zamanı olan, sezonun son demlerini 15 Eylül Cuma’ya kadar yaşatmaya devam ediyor.

Fly – Inn Beach’in dünyasında farklı lezzetler, farklı konseptler ve farklı etkinlikler yer alıyor; yani tek bir restorana ya da bara bağlı kalmıyor, Türkiye’nin önde gelen lezzet adresleri, müzik dünyasının önde gelen DJ’leriyle bu muhteşem koyun keyfini çıkarıyorsunuz. 

Gayet sıcak ve samimi bir atmosfere sahip olan, Vedat Ali Dalokay ve Hakan Dalokay’ın herkesi kendi evinde ağırladıkları misafirleri gibi özenle karşıladıkları Fly – Inn Beach bu yaz müzik direktörlüğünü DJ Akif Aslan’ın yürüttüğü happy hour partileri kadar, Sharam Jey, DJ Funky ‘C’, Ayşe Hatun Önal, David Şaboy, Kolombo, Phonique, Xinobi gibi ağırladığı birbirinden ünlü isimlerle imza attığı partileriyle de büyük ses getirdi.

7’den 70’e herkesin kendine uygun keyfi yaşadığı, söz konusu temiz ve berrak bir deniz, burgerdan pideye, midyeden sushiye zengin lezzet çeşitliliği ve eğlenceli happy hour partileri olunca herkesin ilk aklına gelen Fly – Inn Beach, 15 Eylül Cuma gününe kadar yaz mevsiminin son demlerini doyasıya yaşamak isteyenleri benzersiz dünyasına bekliyor. 


Etiketler: Fly – Inn Beach - Çeşme - haber - turizm - güncel - eğlence - tatil

Diğer Türkiye ve Dünyadan Genel Haberler haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 62

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.